Karroc per femije

Shitet nga: Ardian 07 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroc per femije me gjith setin per transport dhe shetitje te femijes . Te markes prestigjose chicco
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim