Karrocë 2-she Chicco ne gjendje shume te mire .

Shitet nga: Karroce 30 Qer 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Eshte per dy femije shume e pershtatshme per rruget tona me rrota shume rezistente dhe e manovrueshme. Paloset per tu transportuar pa problem kudo qe te shkoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim