KREVAT PER FEMIJE

Shitet nga: nardi 18 Nën 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
SHES KREVAT PER FEMIJ ESHT SHUM PAK I PERDORUR DHE NE GJENDJE TE MIR SHITET 100 MIJ LEK TE VJETRA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim