Govat per te lare bebin 0-1 vjec

Shitet nga: Besi 03 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK   80 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shume komode ne perdorim dhe nuk keni nevoje te kerruseni e te beheni me dhimbje shpine e re kushton 18000 te reja une e shes 8000 te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim