MAKINE RC

Shitet nga: DONALD 22 Krr 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lodra
makina eshte shum pak e perdorur ka drita para dhe mbrapa nuk ka asnje demtim dhe rrezja e saj eshte 20m tipi i makines eshte mersedes benz g55 amg (foristrad)e shes per arsye mospordorimi dhe per informacion une e kam emrin ne facebook donald madani makina punon me pese bateri makina shitet 2500L te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim