2 basketbollla elektronik

Shitet nga: tao 01 Nën 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lodra
Shiten dy basketbolla elektronik me xhitona per femije dhe te rritur.perdoren per ambjente te jashme dhe te brendeshem.ne gjendje te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim