Dysheke, jorgan, batanije , carcaf, jastik, etj

Shitet nga: erdigen 18 Nën 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shiten me cmime shumice Dyshek batanije jorgan Krevata etj gjithcka qe ka te bej me gjumin e rehatshem Transporti falas me cmimet me te mira ne treg dhe cilesia e pare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim