Tavoline dhe kolltuqe (metalike)

Shitet nga: Nisi 02 Krr 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 8 komplete tavoline dhe kolltuqe me konstruksion metalik per bare. Cmimi 15.000 lek per set.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim