Tavoline buke me 4 karige

Shitet nga: PaisjeZyre 19 Maj 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavoline Buke me 4 karige pothuajse e pa perdorur.

na kontaktoni me nr tone te Telefonit : +355698906853
ose me adresen tone te internetit : armand.nikolla@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim