Tavolina lokali

Shitet nga: Alfred 03 Krr 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe karrike druri 4 tavolina 16 karrike dhe 4 tavolina +16 karrike plastik....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim