Tavolina karrike

Shitet nga: mario 16 Tet 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jane 6 tavolina rrumbullake edhe 18 karrike jan shum pak te berdorura edhe te pastra per ambjente lokali jan perdorur vetem 5 muaj nje nje ambient llotoje ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim