Tavolina dhe karrige

Shitet nga: edon 03 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Me Punim Hekur shum Te mira Per Veranda Ne gjendje te shkeqyer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim