Tavolina dhe karrige lokali

Shitet nga: MV 19 Maj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrige dhe tavolina lokali , ngjyre te bardhe, te perdorura per nje kohezgjatje shume te shkurter.

Cmimi 200 000 leke 6 komplete.
Kontakt tel: 069 37777 11
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim