Tavolina Rrethore

Shitet nga: Sokol 23 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina rrethore 2 cope ne gjendje shume te mire .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim