Tavolin pc per sall interneti 2 dyshe

Shitet nga: qeti 26 Krr 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

96 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
dy dyshe per sall neti ne gjendje shume te mire ngjyre te bardhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim