MINIBAR DHE KREDENCE

Shitet nga: eusebio bacova 26 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet MINIBAR DHE KREDENCE ne gjendje jashtezakonisht te mire.Minibari eshte me hapje skorevele (me shine)Eshte blere tek royal dhe shiitet per aryse emigrimi.(Eshte bler 7 mij euro.)

CMIMI I DISKUTUESHEM
3MIJ EURO.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim