Komplet tavolin dhe krika

Shitet nga: danjel 08 Sht 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
pershendetje shes nje komplet ...tavolin dhe karike druri...te mirmabajtura shiten per arsye ekonomike cmimi i disutushem..kompleti perbehet nga 5 karike dhe tavolina per me shum tregoin fotot flm....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim