Komplet Zyre - Tavoline dhe Kristalier

Shitet nga: Lime 18 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 649 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline zyre 210x90 cm se bashku me 9 karike (pavaresisht se ne foto jane 4), Kristalier me sirtare dhe tre rafte xhami me ndriçim te brendshem. Te gjitha objektet jane prej dru lisi, prodhim amerikan. Çmimi 2,300 USD. Arsyeja e shitjes eshte emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim