Koltuqe

Shitet nga: Mariglen marku 29 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes kolltuqe lokali 2 jav te perdorura ngjyre portokali me te zez ne gjendje shum te mir edhe +frigorifer +expres dhe mulliri+gjeneator 4.5 kv dhe nderrohet me makine.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim