Kolltuqe+tavolina dhe karrige

Shitet nga: Mariglen marku 29 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
kolltuqe+tavolina dhe karrige te perdurura vetem 1 muaj +frigorifer+expres+mulliri+gjenerator 4.5 kv i ri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim