Kolltuqe dy vendesh

Shitet nga: Arti 19 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
kolltuqe ne gjendje shum te mir te pa perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim