Kater komplete tavolinash me tre karrige secila

Shitet nga: Artenis 02 Dhj 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten kater komplete tavolinash me tre karrige secila 100€ kompleti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim