Karrike dhe tavolina

Shitet nga: mobileri meig 17 Maj 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Me nje eksperience 15 vjecare, fabrika me e madhe per prodhimin e karrikeve dhe tavolinave,per shtepi dhe lokale ofron per ju;karrike druri duke filluar me 900lek,tavolina druri per bare restorante dhe shtepi me 2800 lek.ju mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim