Karrige

Shitet nga: Frederik 18 Krr 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrige alumini ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim