Karrige me rrota

Shitet nga: helvet 25 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ka rrige me rrota meshini te rea ngjyra te ndryshme kryesisht te zeza vetem per 40 lek ose edhe me krrjet tek shpina cmimi 47 te rea ko ntaktoni ne nr tel 0696103406 per sasi diskutojm cmimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim