Vetrina tavolina e punuar me dore

Shitet nga: Sinaj 05 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shitet Vetrina e gjitha e punuar me dore dhe me material druri. Perfekte dhe shume e bukur per sallone. Cmimi: 300000 leke (3milion lek)
Gjithashtu shitet edhe pasqyra se bashku me tavolinen,punim druri edhe kjo,ngjyra hidhet sipas deshires suaj. Perfekte per dhoma gjumi.Mund te shtojme edhe nje pufkë sipas deshires.Cmimi: 150000leke (1milion e 500mij)
Po ashtu shitet edhe tavolina e mesit.Punim druri. Cmimi: 45000 leke
*Bejme punime druri(dru lisi,mogano,irocco,ahu etj).
*Shperndarje ne cdo qytet te Shqiperise.
~~Kontakt: 0682204746 (Vodafone Club)
Ninosinaj@hotmail.it
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim