Sobe gazi industriale profesionale me kater vatr..

Shitet nga: Bajram 16 Krr 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
sobe gazi industriale profesionale me kater vatra dhe furre material inox GENIMA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim