Mobilje te perdorura gjermane dhe italjane

Shitet nga: Lulzim Sadiku 13 Qer 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Mobilje te perdorura gjermane dhe italjane .. Marim porosi per makina dhe makineri te ndryshme ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim