Kapake, portaqe, ante

Shitet nga: Adriatik Alikaj (Tiku) 18 Dhj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Gjatesia 3.05 m
Gjeresia 30, 35, 40, 45, 50, 60 cm
2 lloje tipesh,
1.-Akrilik, emendief me shkelqim (lucido) (4900 leke te reja)
2.-Ante, portaqe gjatesia & gjeresia po njelloj (3600 leke te reja)
Shiten me shumice dhe me pakice
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim