Divane + 2 kolltuk

Shitet nga: xhulio 19 Shk 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK   200 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
divane + 2 kolltuke divanet jan me krevat nji dopio nji tek.. shiten per arsye mosperdorimi presim dhe cmime nga ju ...nuk esht se jan n gjendje shum te mire .. 150 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim