Raft per aktivitet ,per shtepi etj

Shitet nga: blerina 09 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Rafte të ndryshme
SHitet dollap, me kanate, ngjyra dhe permasat si ne foto eshte perdorur per syze , eshte perdorur vetem 6 muaj per shkak te mbylljes se aktivitetit .me cmimin okazion prej vetem 5000 leke te reja (50 mije lekeke te vjetra)
te interesuarit te me kontaktojne
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim