Tre Tapete e tre rrugica te perdorura

Shitet nga: Destan 04 Jan 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 3 tapete (klasik) te perdorur me trashesi mesatare ne gjendje shume te mire.
1-Tapet bezhe 225x160 5500 lek
2-Tapet jeshil 315x225 6000 lek
3-Tapet rrogoz 160x115 1500 lek
4- 3 rrugica
245x110;160x55;160x55 1700 lek
Jane te lara e te paketuara.
Tapetet jane te lare e te paketuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim