Tapete te ri

Shitet nga: Sahrawy 21 Nën 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
tapete e ri 2m/3m
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim