Perde tyl

Shitet nga: Marvina 13 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet perde , nuk asnje difekt , shitet per 30 mije lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim