Dy qylima shum te veqant te punuar me dor

Shitet nga: Astriti 29 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shiten dy qylima shum te veqant te punuar me dor qylymat jan te punuar nje pat i teri dhe jo si zakonisht me tate esht nje pat i ter qylymi dimencjonet jan njeri 3 metra me 2.20 cm dhe tjetri 3.20 me 2.35 cm cmimi per te dy esht 1 miljon lek te vjetra per te dy pak i diskutushem flm ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim