Set Kolltuqe

Shitet nga: Erida 12 Gsh 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
OKAZION DERI NE 15 SHTATOR!

Shitet set kolltuqesh i perdorur shume pak, Seti perbehet nga nje divan tresh dhe nje dysh. Per te gjithe ju qe doni nje ambient ndenje moderne dhe komode nxitoni, shfrytezojeni kete mundesi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim