Set Kolltuqe Lekure luks ERICA DOIMODOMUS

Shitet nga: Klajd 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet set Kolltuqe lekure teper cilesore perbere prej:
-1 kolltuk tresh,
-Nje dysh
-Nje tek
Lekure origjinale 100%
Teper cilesore
Dhe te rehatshme
Cmimi qe jan blere eshte 4500€ Tek Erica
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim