Set Kolltuqe Lekure luks ERICA DOIMODOMUS

Shitet nga: Klajd 16 Dhj 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 EUR   1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet set Kolltuqe lekure teper cilesore perbere prej:
-1 kolltuk tresh,
-Nje dysh
-Nje tek (me mekanizem qe rrotullohet 360'
Lekure origjinale 100%
Teper cilesore
Dhe te rehatshme
Cmimi qe jan blere eshte 3500€ Tek Erica
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim