Komplet mobiljesh

Shitet nga: Fiqirete Ndregjoni 20 Maj 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Kompleti eshte i perbere nga 4 kolltuqe , 2 karrige, 1 divan tresh , 1 tavoline mesi, dhe 2 te vogla! Kompleti eshte ne gjendje te shkelqyer, eshte estetikisht shume i bukur , i pershtatshem per kompletim te ambjenteve te bollshme si dhoma pritje ose sallone ! E shes sepse po rimobiloj shtepine . Cmimi eshte shume i ulet ne krahasim nga ai qe eshte blere .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim