Komplet divan kolltuk 3+2+1+1

Shitet nga: Erdi 29 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komplet divanesh
Nje tresh me hapje per krevat dopio
Nje dysh pa hapje dhe 2 teke
Jane ne gjendje te mire si ne foto dhe ngjyre blu me disajno.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim