Kolltuqe

Shitet nga: kolltuqe 01 Tet 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kolltuqe 3+2+1 blere para 3 vjetesh
Ne gjendje shum te mire dhe te rehatshme te pershtatshme per sallone dhe sogiorno.jane me dy veshje. Kolltuqet jane si ne foto
Shiten per arsye rikonstruksioni shpie
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim