Kolltuqe te mirembajtura

Shitet nga: Kristi 02 Dhj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Kolltuqe te mirembajtura 3+2+1 dhe mbajtese televizori
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim