Kolltuqe salloni

Shitet nga: klajdi 09 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
OKAZION!!!
Shes kolltuqe salloni dhe gjithashtu per play station,jan tek qe mund ti rregullosh sipas deshires.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim