Kolltuqe dhe divane

Shitet nga: nardi 13 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 LEK   80 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
jan pak koh te perdorura ne gjendje shum te mir 800 mij lek te vjetra okazion 700 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim