Kend ndenjeje

Shitet nga: Elton Xhafa 17 Sht 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Kend ndenjeje, prodhim italian, dimensionet (290 x 155 cm), ngjyra blu e erret. Perbehet nga 2 module te cilet mund te perdoren edhe ne menyre te ndare sipas hapesires. I perdorur per nje kohe te shkurter dhe i mirembajtur ne menyre shume te mire. Nuk ka asnje demtim ne siperfaqe apo amortizim te sfungjerit. Cmimi 600 Eur, i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim