KOMPLET DIVANESH (3+2+KOLLTUK+PUPE) + TAVOLINE M..

Shitet nga: Mirela 18 Dhj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Komplet divanesh italiane ngjyre e kuqe, cope kastor, komode dhe te mbajtur ne gjendje shume te mire. Kompleti perbehet nga nje divan 2 + nje divan 3 + kolltuku + pupa.
I japin shtepise shume hijeshi dhe stil mobilimi te vecante.
Pervec kompletit te divaneve shtohet dhe tavolina e mesit e perfshire ne te njenjtin cmim.
Shiten per arsye se nderrojme apartamentin e banimit.
Nxitoni qe mos ju shpetoje nga dora ky rast.
Cmimi teper i arsyeshem ,shiten 65 % me pak nga cmimi i blerjes.

Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim