Divan modern i Ri i pa perdorur

Shitet nga: BENI 22 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
OKASION ! Divan kendor i Ri fare i pa perdorur, ne qese, me cohe ngjyre gri, sfungjer special, me disa jasteke. Parmasa 2.8 * 2.05 ml.
Mosperdorimi ka ardhur per shkak te perosise gabim ne permasa !?. Porosia eshte bere per persona Vip. Cmimi i blere rreth 1500 euro dhe shitet per 100 000 leke te reja. Ta gezoje ai qe do e marre ! faleminderit !

BENI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim