2 divan 1 kolltuk lekure,dru dhe cope

Shitet nga: Xheku 15 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Ne gjendje shume te mire...divani 3 i bere me porosi sipas deshires. Per arsye jo te mjaftueshme vendi, i shes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim