K.BUFE ME FRIGORIFER DHE SOBE

Shitet nga: bufe 17 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
K.BUFE NE GJENDJE SHUM TE MIRE DHE E MBAJTUR , GJITHASHTU CILESI JO KOT .
LART 3.70 M , POSHTE 3.10 M
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim