Interier

Shitet nga: naim hyseni 02 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
fabrika e mobilijeve vllezrerit hyseni vushtrri
osht biznesmobilerik icili ne vazhdimsi po deshmohet me cilsi suksese dhe kualitetet te veta.
eabrika jon ju ofron komoditet dhe rehati per shtepin tuaj

ofertat o fabrikes son
1. kuzhin klasike deri te moderneja
2,tavolina tyezarie dhe tavolina mesi
3.dhoma xhumi per femi dhe te rritur
4.vitrina - komodina
5.paradhoma -pllakara

njiherit miret me interiorin e lokaleve dhe hoteleve shtepive dhe banesave

telefon 044 240 725
049 564 753
per te xhitja kto mbaj garancion 5es vjeqar
IMELI unikat_2011@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim